Неделно гледиво
Неделя, 13 Септември 2020 13:28
Почетният гражданин на Ямбол с нов роман
Писателят Георги Господинов е автор на "Времеубежище" Книгата излезе по време на пандемията през април и се поръчваше при закрити книжарници. От села и градове, тук и отвън, хората са си поръчвали книгата и писателят сподели, че е запомнил имената на много от тях.
Според писателя най-важна е срещата с хората, защото иска да разказват истории и те разказват, човек чете една книга и има история в тази книга: "Държа мойте книги да не бъдат просто забавление, а някак си разговор, в който ти също стигаш до своите си времеубежища, читателят започва да си спомня своята история".
"Всеки чувствителен човек може да види знаците на това, което се случва днес, да помирише тревогата във въздуха, която е била вчера", каза писателят.
Последни новини
-
Астрологична прогноза за седмицата: 27 юли – 2 август
Слънцето е все още в топлия и горд знак на Лъв, а Луната преминава през различни фази през седмицата, носейки емоционални обрати и неочаквани решения.
Written on %PM, %26 %460 %2026 %13:%Юли in Община Ямбол Be the first to comment! Read 3 times -
Седмичен културен календар на Община Ямбол
Written on %AM, %26 %372 %2026 %10:%Юли in Община Ямбол Be the first to comment! Read 28 times
-
Седмодневието на Ямболска област - Събития и акценти 19 - 25 юли
Written on %AM, %26 %350 %2026 %10:%Юли in Община Тунджа Be the first to comment! Read 25 times
-
Очакваме Прокуратурата в Ямбол да съобщи официално - сезирана ли е за
Written on %AM, %26 %313 %2026 %09:%Юли in Политика Be the first to comment! Read 27 times
