Борислав Ненов: "А агент "Рая" ? Featured
Понеделник, 29 Октомври 2012 08:15Вече се уморихме в някаква степен от излизащите картончета за досиета на хора, намиращи се във високи позиции във властта и обществото.
Когато толкова години картите на бившата Държавна сигурност се криеха, резултатът е такъв. Защото кукловодите на прехода желаеха да бъде именно такъв.
От края на миналата седмица имаме агент начело и на ямболския Общински съвет - д-р Татяна Петкова известно време е съчетавала лекарската си работа с агентурна дейност.
И имала и друго име - Рая. Тя пропусна обаче да съобщи и да разкаже тази история, за да знаят кого точно избират местните старейшини за свой председател.
Юридически няма никакъв проблем - закон за лустрацията така и не беше приет в България. Морално обаче той съществува.
И то голям - поне според мен. И д-р Петкова трябва да си подаде оставката като шеф на местния парламент.
Защото не знаем с кого си имаме работа - с агент Рая или с Татяна...
Последни новини
-
Депутатът от ГЕРБ Димитър Иванов:
С колеги народни представители от Пловдив област и област Добрич, внесохме законопроект за промени в Закона за автомобилните превози за 4 общини : Добричка, Марица, Родопи и Тунджа.
-
На 11.10 Ямбол и наоколо в БТА. ФК Ямбол се класира за 1/16-финалите за Купата на България
-
Ямбол отбеляза Световния ден на ходенето с масов поход!
Дъждът не спря ентусиазма на ямболлии да отбележат Световния ден на ходенето с масов поход на 11 октомври.
-
ОМЕРЗЕНИЕ....Политико-психологическо четиво за просветени и просвещение /част/
Мариана Иванова /Загреб/
/изображението е изработено от ИИ без никакви указания, той измисли и направи това за текста/Tags: АлисBe the first to comment! Read 94 times