View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

ТРУДНА, НО ПОБЕДА

Неделя, 26 Април 2015 10:02

Ямбол победи трудно Спартак Плевен в последния кръг от редовния сезон на НБЛ. Ямболии се наложиха като домакини с 93-91, след като направиха обрат през третата част. На полувремето домакините изоставаха със 7 точки, но направиха много силна трета част, в която обърнаха в резултата. Интригата обаче се запази до края, но ямболии удържаха успеха. Така тимът на Юлиян Радионов завършва на седмо място в класирането с актив от 8 победи и 16 загуби и ще срещне Балкан – втория тим в класирането в началото на плейофната фаза. Плевенчани пък са девети - последни с един успех до момента и отпадат от плейофите.

ОРИГИНАЛНИЯТ ЦЯЛ ТЕКСТ

Ямбол победи трудно Спартак Плевен в последния кръг от редовния сезон на НБЛ. Ямболии се наложиха като домакини с 93-91, след като направиха обрат през третата част. На полувремето домакините изоставаха със 7 точки, но направиха много силна трета част, в която обърнаха в резултата. Интригата обаче се запази до края, но ямболии удържаха успеха. Така тимът на Юлиян Радионов завършва на седмо място в класирането с актив от 8 победи и 16 загуби и ще срещне Балкан – втория тим в класирането в началото на плейофната фаза. Плевенчани пък са девети - последни с един успех до момента и отпадат от плейофите.