които кметът на Ямбол инж. Георги Славов иска да усвои, в зала 107 да бъдат, но и не само да бъдат, но и да се чуе от трибуната, мнението и на народните представители от 31 МИР. Все пак, колкото и да са общонародни представители - Кристиян Вигенин, Николай Пенев, Юлиян Папашимов и Волен Сидеров са в Парламента, чрез вота на ямболци. Авторитетни и уважавани люде - чието присъствие и думи, трябва и могат да бъдат коректив.
Г-н Сидеров е извън страната, Вигенин не е израснал в Ямбол. И двамата не са жители на града. Но Папашимов и Пенев, са с постоянни адреси тук и последиците от заема, в добрия или лошия смисъл, ги касаят пряко, както и съгражданите им...За години напред!
Ако не сега, когато става дума за 17 милиона лева дълг за Ямбол, ще чуем мнението им пред ямболци то кога?
Още повече, че доскоро и двамата бяха членове на Общинския съвет, Пенев беше председател на Общинската организация на БСП, а зъболекар Папашимов и днес е начело на организацията на ямболските ГЕРБ
ДЕПУТАТИТЕ! Очакваме тази вечер при обсъждането на заема от 17 милиона лева,
Петък, 13 Октомври 2017 14:27Последни новини
-
Астрологична прогноза за седмицата: 27 юли – 2 август
Слънцето е все още в топлия и горд знак на Лъв, а Луната преминава през различни фази през седмицата, носейки емоционални обрати и неочаквани решения.
Written on %PM, %26 %460 %2026 %13:%Юли in Община Ямбол Be the first to comment! Read 3 times -
Седмичен културен календар на Община Ямбол
Written on %AM, %26 %372 %2026 %10:%Юли in Община Ямбол Be the first to comment! Read 28 times
-
Седмодневието на Ямболска област - Събития и акценти 19 - 25 юли
Written on %AM, %26 %350 %2026 %10:%Юли in Община Тунджа Be the first to comment! Read 25 times
-
Очакваме Прокуратурата в Ямбол да съобщи официално - сезирана ли е за
Written on %AM, %26 %313 %2026 %09:%Юли in Политика Be the first to comment! Read 27 times
