С дата 7 май бяха регистрирани листите с имената на следните 18 формации
№ 46-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на партия „ЕДИНЕНИЕ“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на партия „ЕДИНЕНИЕ“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
ЕГН |
1. |
Стойка Георгиева Желязкова |
|
2. |
Веска Милкова Василева |
|
3. |
Румен Георгиев Рангелов |
|
4. |
Живко Димитров Димитров |
№ 45-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на Коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на Коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
ЕГН |
1. |
Мирослав Николаев Иванов |
|
2. |
Георги Петров Стефанов |
|
3. |
Радостина Панайотова Драгнева-Томова |
|
4. |
Димитър Валентинов Загоров |
|
5. |
Стоян Радулов Бурлаков |
|
6 |
Любомир Стойне Котев |
|
7 |
Панайот Богданов Будинов |
|
8 |
Момчил Иванов Иванов |
№ 44-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на партия „ВЕЛИЧИЕ“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на партия „ВЕЛИЧИЕ“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
ЕГН |
1 |
Добромир Йорданов Сотиров |
|
2 |
Радко Иванчев Радев |
|
3 |
Милен Георгиев Неделчев |
|
4 |
Генади Митков Митев |
№ 43-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на Коалиция „СИНЯ БЪЛГАРИЯ“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г1.Регистрира и обявява кандидатска листа на Коалиция „Синя България“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
|
1. |
Николай Петров Чистов |
|
2. |
Светлозар Георгиев Кривошиев |
|
3. |
Красимир Канев Коев |
.
№ 42-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Заличаване на регистрацията на кандидат за народен представител от кандидатската листа на партия „Българско национално обединение“ в Тридесет и първи изборен район-Ямболски и преподреждане на кандидатската листа на партията, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г..Заличава регистрацията на Стоян Иванов Тодоров, ЕГН: …, като кандидат за народен представител от кандидатската листа на партия „Българско национално обединение“ в Тридесет и първи изборен район-Ямболски, регистриран под №2 с Решение №20 от 02.05.2024г. на РИК Ямбол.
2.Анулира издаденото удостоверение №6-2-НС/02.05.24г. на заличения кандидат.
3.Преподрежда кандидатската листа за народни представители на партия „Българско национално обединение“ в Тридесет и първи изборен район-Ямболски, както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
1. |
Ачо Киров Йорданов |
2. |
Борислав Кирилов Кьосев |
№ 41-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
ЕГН |
1. |
Георги Иванов Георгиев |
|
2. |
Джени Стайкова Караджова |
|
3. |
Галя Гинова Атанасова |
|
4. |
Кристина Любомирова Димитрова |
|
5. |
Николай Емилов Груев |
№ 40-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на партия „ ЗА ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на партия „ЗА ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
ЕГН |
1. |
Станимир Петров Кескинов |
|
2. |
Здравко Пенчев Славов |
|
3. |
Вартерес Харутюн Минареджиян |
|
4. |
Боньо Росенов Бонев |
№ 39-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на партия „НИЕ ИДВАМЕ“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на партия „НИЕ ИДВАМЕ“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
1. |
Георги Янакиев Янчев |
2. |
Магдалена Димова Войнова |
3. |
Юрий Велчев Стоянов |
4. |
Пламен Петров Петров |
№ 38-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на коалиция НИЕ ГРАЖДАНИТЕ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на коалиция НИЕ ГРАЖДАНИТЕ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
1. |
Мадлена Николова Пенчева-Кирчева |
2. |
Георги Цонев Георгиев |
3. |
Златко Бориславов Илиев |
№ 37-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на коалиция НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на коалиция НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
|
1. |
Женя Димитрова Илиева |
|
2. |
Мариян Димитров Манолов |
|
3. |
Пламен Иванов Петков |
|
4. |
Красимир Иванов Цветков |
|
5. |
Димитър Стефанов Бояджиев |
|
6. |
Димитрина Росенова Петрова |
|
7. |
Румен Димов Проданов |
|
8. |
Трани Стоянов Транев |
№ 36-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на Коалиция “Граждански блок“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на Коалиция „Граждански блок“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
1. |
Богдана Веселинова Вълчева- Джурелова |
2. |
Иван Петков Иванов |
3. |
Стоян Костадинов Хаджиев |
4. |
Силвия Димитрова Стоянова |
5. |
Живко Желязков Димитров |
№ 35-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
1. |
Александър Стайков Марков |
2. |
Милко Димитров Димитров |
3. |
Наталия Василева Добрева |
4. |
Димитър Недев Колев |
5. |
Димитър Стоянов Кавалджиев |
№ 34-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на Коалиция „ЛЕВИЦАТА“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на ПП „Български глась“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
1. |
Здравко Стефанов Златаров |
2. |
Димитър Добрев Петров |
3. |
Анета Илиева Атанасова |
4. |
Пламен Михов Петков |
5. |
Димитър Илиев Чамов |
6. |
Милена Димова Ройдева |
7. |
Росица Георгиева Димитрова |
8. |
Мариана Стефанова Рашева |
№ 33-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на коалиция „Коалиция на Розата“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на Партия „Коалиция на Розата“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
1. |
Георги Минков Минков |
2. |
Таня Николова Гочева |
3. |
Иринка Стоянова Вълчева |
4. |
Аско Илианов Радоев |
№ 32-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на Коалиция “Солидарна България“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на Коалиция „Солидарна България“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
1. |
Илиан Веселинов Василев |
2. |
Мими Иванова Караколева |
3. |
Ивомира Щилиянова Кефалова |
4. |
Стоян Росенов Желязков |
5. |
Теодора Георгиева Ненкова |
6 |
Красимир Костов Костов |
7 |
Кремена Петрова Петрова |
8 |
Стефан Пасков Стефанов |
№ 31-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители партия БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на партия БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
ЕГН |
1. |
Александър Киров Бояджийски |
|
2. |
Николай Гичев Кузманов |
№ 30-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на ПП „Общество за Нова България“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
1. |
Диан Петров Караиванов |
2. |
Николай Георгиев Вълчев |
3. |
Таня Драганова Златкова |
4. |
Валентина Борисова Борисова |
5. |
Радослав Атанасов Киряков |
№ 29-НС / 07.05.2024
ОТНОСНО : Регистрация на кандидатска листа за народни представители на ПП „Зелено движение“ в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 9 юни 2024 г.1.Регистрира и обявява кандидатска листа на ПП „Зелено движение“ в Тридесет и първи изборен район - Ямболски, за участие в изборите за народни представители на 9 юни 2024 г., както следва:
№ по ред |
Име, Презиме и Фамилия на кандидата |
ЕГН |
1. |
Живко Димитров Богданов |