МФ, след лобиране от депутатите от ГЕРБ предоставило...
Петък, 15 Февруари 2013 19:58Случи се това,което в качеството си на народни представители обещахме в края на 2012г.
На Факултета по техника и технологии гр.Ямбол към Тракийски университет Ст.Загора със съдействието на народните представители от ПП ГЕРБ Ямбол ,министерство на финансите предостави в собственост лек автомобил марка „Крайслер”,модел”Вояджър”необходим за нуждите на факултета за обучение на студентите му.
Светослав Тончев
Последни новини
-
На 1 и 2 август 2026 г. в село Дряново, община „Тунджа“, ще се проведе Илинденски събор.
Written on %PM, %27 %606 %2026 %16:%Юли in Община Тунджа Be the first to comment! Read 2 times
-
Още една добра новина за Ямбол: Нов живот за бившето училище „Ради Колесов“ и още пет обществени сгради
Нов живот предстои за сградата на бившето Начално училище „Ради Колесов“ в ямболския квартал „Каргона“, след като беше закрито през 2009 година.
Written on %PM, %27 %580 %2026 %15:%Юли in Община Ямбол Be the first to comment! Read 8 times -
ОБЯВА УВАЖАЕМИ ЗЕМЕДЕЛСКИ СТОПАНИ, ОДЗ–Ямбол съвместно с ОСЗ Тунджа–Ямбол организират
Written on %PM, %27 %572 %2026 %15:%Юли in Община Тунджа Be the first to comment! Read 8 times
-
Във връзка с разбиването на клуба на ПП Възраждане" в Ямбол /от полицията/
"Само ден след протеста срещу американските самолети в Безмер, клубът на „Възраждане“ в Ямбол беше разбит.", написа Костадинов информираха, чрез БТА. Днес от полицията в Ямбол внесоха светлина по казуса
Written on %PM, %27 %562 %2026 %15:%Юли in Община Ямбол Be the first to comment! Read 9 times
