А. Мерджанов: Днес окончателно маските паднаха
Сряда, 03 Декември 2014 13:05– Бойко Борисов и ГЕРБ доказаха, че по никакъв начин не са променили своя стил на поведение. Това заяви заместник-председателят на ПГ на „БСП-Лява България” Атанас Мерджанов на брифинг в парламента, излъчван по Канал 3 „Въпреки няколко заявления, че Бойко Борисов би се въоръжил с обща декларация, практически беше изигран срамен спектакъл пред гражданите”, заяви Мерджанов като посочи, че премиерът Бойко Борисов носи отговорността за „Южен поток”.
Мерджанов коментира, че председателят на парламента Цецка Цачева е гласувала „за” вкарването на декларацията на БСП, а след това е гласувала така, както мнозинството от ГЕРБ – „против”. „Това показва лицемерието на ГЕРБ за всичко случващо се в българската политика”, посочи Атанас Мерджанов.
Атанас Мерджанов е депутат от Ямболския избирателен район
Последни новини
-
След изборния трус: Ямбол пред мащабно преразпределение на партийните офиси
Резултатите от парламентарните избори на 19 април 2026 г. задействаха законова процедура по преразпределение на общинския сграден фонд в Ямбол
Written on %PM, %22 %774 %2026 %20:%Апр in Община Ямбол Be the first to comment! Read 0 times -
Балкански фотографи разказват в кадри истории за хората и традициите в селата от община Тунджа
Written on %PM, %22 %695 %2026 %18:%Апр in Община Тунджа Be the first to comment! Read 7 times
-
Ремонтът на читалище „Съгласие-1862“ може да не се състои, поради
Written on %PM, %22 %677 %2026 %18:%Апр in Община Ямбол Be the first to comment! Read 17 times
-
Всички решения от заседанието на Министерския съвет днес
Written on %PM, %22 %664 %2026 %17:%Апр in Политика Be the first to comment! Read 12 times
